تعمیر ماشین لباسشوئی

تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین وسایل در زندگی امروزه است.و تقریبا هیچ خانه ای را نمیتوان بدون لباسشویی متصور شد. از مشکلات متداول لباسشویی می توان لرزش زیاد در دورهای بالا به هنگام خشک کن عدم تخلیه آب عدم شروع بکار در حین آبگیری اشاره کرد.

ماشین لباسشویی یکی  از لوازم برقی خانگی است  که دارای سیستم پیچیده ای می باشد امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با اضافه شدن امکانات جدید به لباسشویی به پیچیدگی ها آن اضافه میشود.

حتی تصور خرابی لباسشویی تجمع لباس‌های کثیف روی هم برای هیچ خانه خوشایند نیست به هر علت لباسشویی شما دچار خرابی شده و شروع به کار نمی کند یا در حین کار با مشکل مواجه می شوید می‌توانید روی مشاوره و راهنمایی و انجام تعمیرات متخصصین دوره دیده در این مرکز حساب کنید

تعمیرات لباسشویی های جدید با برند های خارجی با توجه به امکانات به روز و تکنولوژی جدیدی که دارند از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و اگر تعمیرات این لباس شویی ها توسط افراد غیر متخصص انجام شود می تواند هزینه های ناخواسته زیادی را به بار آورد.

متخصصین دوره دیده در این مرکز با کسب مهارت های فنی و دانش و تجربه آماده انجام تعمیرات تخصصی انواع لباسشویی های شما هستند چنانچه تعمیرات یا راهنمایی نیاز دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید

سرویس لباسشویی :

رسیدگی به لباسشویی و انجام سرویس های مربوطه می‌تواند به طول عمر و بازده بالای دستگاه شما کمک کند و با انجام سرویس های منظم علاوه بر طول عمر لباسشویی شما میتوانید از به وجود آمدن خیلی از هزینه های ناخواسته جلوگیری نمایید .

نکات مهم در سرویس لباسشویی:

تنظیم پایه ها: گاهی اوقات تنظیم نبودن پایه ها و یا تغییر در پایه ها باعث لرزش و صدایی و گاهی تکان های شدید در دورهای بالا می شود.

بنابراین تنظیم درست پایه حائز اهمیت است این کار توسط آچار مخصوص لباسشویی می توانید پایه های دستگاه خود را تنظیم کنید تا کمترین لرزش و و ارتعاش را داشته باشد.

سرویس فیلتر و فیلتر تخلیه لباسشویی:

در اکثر لباسشویی ها مکان فیلتر در پایین مکان فیلتر در پایه لباسشویی قرار دارد که محل تجمع ذرات واشیای خارجی داخل لباس ها مثل کلید سوزن و سنجاق می باشد. برای تمیز کردن فیلتر لباسشویی در ابتدا در روی فیلتر را باز نموده و سپس فیلتر را به سمت چپ بچرخانید  سپس اقدام به شستشوی کامل فیلتر نموده و سپس آن را در جای خود محکم قرار دهید  توجه کنید که درب و فیلتر لباسشویی به درستی بسته شده باشد تا از محل آن آب نشت نکند و مشکلات بعدی را فراهم ننماید سرویسکاران  ما در کنار شما هستند و با انجام سرویس دقیق و کامل و همچنین تست کردن بخش های لازم لباسشویی با بهترین کیفیت به طول عمر و بازده دستگاه شما کمک می کند .

چنانچه نیاز به لباسشویی تعمیرلباسشویی دارید با ما تماس بگیرید .

ثبت درخواست تعمیر

مشاوره و راهنمائی

نکات مهم در نصب لباسشویی:

نصب درست استاندارد لباسشویی میتواند عمر دستگاه شما کمک شایانی می‌کند. نکاتی که در نصب لباسشویی حائز اهمیت است حمل و نقل صحیح لباسشویی صحیح و استاندارد لباسشویی تا محل نصب اولین اقدام به شمار می رود. باز کردن پیچ های مخصوص حمل و نقل که دراکثرلباسشوئی ها با جهت حفاظت قطعات داخلی در اثر ضربات احتمالی و در حمل و نقل توسط پیچ های مخصوص حمل و نقل قطعاً قطعات داخلی را مهار می‌کند تا صدمه نبینند .

برای نصب دستگاه باید این پیچ ها با آچار مخصوص خود باز کرد .

مکان مناسب جهت نصب برای نصب لباسشویی انتخاب میکنید باید صاف و هموار به دور از منابع گرما مثل اجاق گاز آبگرمکن همچنین مکان مناسب دسترسی به شیر های آب و سیفون لباسشویی را دارا باشد پایه ها تنظیم کردن پایه های لباسشویی با اچار مخصوص انجام می گیرد که باعث کارکرد بهتر و عدم لرزش دستگاه شما خواهد شد.

 

متخصصین در این مرکز آماده نصب راهنمایی برای به شما می باشند چنانچه نیاز به خدماتی در این زمینه دارید با ما تماس بگیرید

 

ثبت درخواست تعمیر

مشاوره و راهنمائی