درباره ما

مجموعه فنی خدماتی شهوین سرویس از سال ۱۳۶۱ با تعمیرات یخچال و فریزر شروع بکار کرده است. در ابتدای کار با شرکت رویال الکتریک قرار داد همکاری بسته شد. رویال الکتریک نماینده انحصاری شرکت زانوسی - فاکور- اوشن ایتالیا در ایران بود. مجموعه فنی مهندسی شهوین تا سال ۱۳۶۷ نماینده رسمی این شرکتها در منطقه جنوب شرق استان تهران بود.

پله بعدی تعمیرات لباسشوئی و ظرفشوئی بود که در سال ۱۳۶۶ با بستن قرارداد با شرکت کنوود مجموعه خدماتی شهوین سرویس پا به این عرصه گذاشت و با دانش و اموزش شروع به این فعالیت نمود.

قرارداد بعدی مجموعه شهوین سرویس در حدود سالهای ۱۳۷۰ با شرکتهای کندی ایتالیا وباگنشت آلمان بسته شد که اکثر تولیدات آنها محدود  لباسشوئی و ظرفشوئی بود.کیفیت و تکنولوژی  به روز  به کار رفته محصولات تولیدی این شرکتها باعث بروز شدن و آشنائی با تکنولوژی روز تکنسین ها و متخصصین در مجموعه خدماتی شهوین سرویس شد.

پس از آن قرارداد همکاری فی مابین مجموعه خدماتی شوین سرویس و شرکت تولیدی سپهر الکتریک بسته شد که تولیدات لوازم خانگی گرمایشی و سرمایشی و گاز سوز انجام میداد. پس از ان قرارداد با شرکتهای دوو حایر اسنوا به مدات دو سال اشاره کرد و تعمیر انواع یخچال فریزر - سای باساید لباسشوئی و ظرفشوئی و سپس قرارداد همکاری با شرکت ال جی و سامسونگ از سال ۱۳۸۳ تاکنون.

این مجموعه همیشه سعی داشته با بروز رسانی اطلاعات فنی تکنسین ها و متخصصین خود در این واحد فنی و برگزاری کلاسهای آموزشی و همچنین شرکت در دوره های اموزشی شرکتهای فوق و به اشتراگ گذاشتن تجربه و بکارگیری قطعات اصلی ، بهترین و سریعترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. و کیفیت کار انجام شده  توسط متخصصین و تکنسنین های این مجموع را گارانتی نماید.

هدف ما در این مجموعه کسب رضایت شما و برقراری یک رابطه پایدار و حرفه ای میباشد و بهمین جهت:

  1. قدم اول:متخصصین ما در این مرکز آماده راهنمائی و مشاوره رایگان شما و کمک در جهت رفع عیب دستگاه شما میباشند.
  2. قدم دوم: در صورت برطرف نشدن مشکل شما با مشاوره و راهنمائی با تکنسین ها و متخصصین آماده خدمات رسانی به شما در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت میباشند.
  3. تکنسینها و متخصصین ما دوره دیده در شرکتهای سامسونگ- ال جی - هایسنس و ... میباشند و با کسب دانش و تجربه بروزو اطلاعات فنی دقیق از دستگاه شما با تجهیزات استاندارد و قطعات یدکی اصلی در سریعترین زمان با بهترین کیفیتتعمیر، سرویس دستگاه شما را انجام خواهند داد . ماکلیه خدمات توسط تکنسین ها و متخصصین خود را و حتی قطعات استفاده شده را گارانتی میکنیم.
  4. قدم چهارم این مرحله پایان همکاری نیست هدف ما کسب رضایت شما و برقراری یک رابطه پایدار و حرفه ای میباشد.