تعمیرات ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی:

امروزه ماشین ظرفشویی تبدیل به یک دستگاه کارآمد و لازم در هر آشپزخانه شده است که خرابی آن و جمع شدن ظروف کثیف روی هم ، چهره آشپزخانه شما را به هم می‌ریزد و هم حجم کار زیادی را به شما تحمیل می کند .ماشین ظرفشویی ممکن است با مشکلات متعددی روبرو شود از جمله نشت آب از زیر دستگاه و سر و صدای زیادح یسن شست و شوی ظروف عدم تصفیه آب در پایان سیکل کاری یا حتی تمیز نشدن ظروف بعد از اتمام کار برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود حتماً از متخصصین این امر کمک بگیرید.

علاوه بر رفع عیب سریع برای استفاده از قطعات اصلی هزینه های ناخواسته بعدی به دستگاه شما وارد نشود. متخصصین ما با گذراندن دوره های آموزشی در شرکت های سامسونگ و ال جی و غیره با بهره مندی از دانش روز و لوازم استاندارد در کنار شما هستند تا در کوتاه هزینه زمان ممکن کلیه تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را در منزل بدون نیاز به حمل و نقل انجام دهند. چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره برای تعمیر یا اعزام تک نفیسی متخصص به منزل خود برای تعمیر دستگاه دارید و با ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست تعمیر

مشاوره و راهنمائی

 

در تعمیر ظرفشویی رسیدگی به انجام سرویس می تواند طول عمر دستگاه شما کمک کند و بازده دستگاه شما را بالا ببرد شما با انجام سرویس ظرف شویی خود علاوه بر طول عمر مفید می توانید بسیاری از مشکلات های ناخواسته و هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

نکات مهم در سرویس ظرفشویی:

تنظیم پایه ها : بهتر است جایی که انتخاب میکنیدصاف باشد و پایه های آن را  با آچار مخصوص تنظیم کنیم تا که در لرزش و ارتعاش نداشته باشد.

باز کردن وسرویس فیلتر داخلی :در اکثر ظرفشویی ها فیلتر داخلی برای جمع آوری اشیا و ته مانده های ظروف است و جلوگیری از ورود ته مانده ها به سیستم شستشو به جت واتر به طبع آن خرابی های ناخواسته بعدی.

شما کافیست بعد از هر بار استفاده از ماشین ظرفشویی صافی داخل ماشین ظرفشویی را باز کنید و آن را با آب بشویید و سپس در جای جای خود قرار دهید:

در اکثر ماشین های ظرفشویی سطح نمک و سطح مایع براق کننده توسط دستگاه کنترل می شود در صورتی که چراغ اخطار کاهش سطح نمک ولی چراغ اخطار و یا چراغ اخطار کاهش سطح مایع براق کننده روشن شد شما می توانید آن ها را شارژ کنید تا چراغ آلارم آنها خاموش شوند.

متخصصین ما در این مرکز آماده هرگونه مشاوره به شما در خصوص سرویس ماشین ظرفشویی می باشند در صورت نیاز در کوتاه ترین هزینه زمان در تهران شما هستند تا با استفاده از تخصص و تجربه خود به شما در نگهداری بهتر ظرفشویی کمک کند چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی ایا الزام تکنسین به منزل برای فروش ماشین ظرفشویی را داریم و با ما تماس بگیرید.

نصب ظرفشویی:

نصب درست و اصولی ظرفشویی به طول عمر دستگاه و افزایش کارایی دستگاه کمک شایانی می‌کند و گاهی رعایت نکردن نکاتی هر‌چند کوچیک در هنگام نصب ماشین ظرفشویی موجب به مشکلات ناخواسته بعدی می شود و هزینه های اضافی می کند.

نکات قابل توجه در نصب ماشین ظرفشویی عبارتند از

حمل و نقل صحیح ظرفشویی: اولین قدم بر حمل و نقل صحیح ماشین ظرفشویی تا محل نصب می باشد.

مکان مناسب نصب: مکان نصب ماشین ظرفشویی باید صاف و هموار باشد تا تا حد امکان از وسایل گرمایشی دور باشد.

دسترسی به شیر آب و علمک تخلیه:محل نصب مناسب باید در دسترش  شیر آب برای اتصال به دستگاه و همچنین علمک تخلیه برای اتصال شلنگ تخلیه باشد.

نکته مهم استفاده از مواد استاندارد مخصوص شوینده در ظرفشویی از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده از پودر قرص تقلبی و تاریخ مصرف گذشته می تواند مشکلاتی به همراه داشته باشد و از قبیل تمیز نشدن ظروف بعد از اتمام شستشو و یا مشاهده میشود که درپایان سیکل شستشو قرص سالم باقی مانده و حل نشده است متخصصین و تکنسین های دوره دیده ما آماده نصب و راه اندازی اصولی دستگاه ظرفشویی شما می باشند اگر نیاز به مشاوره یا اعزام تکنسین و نصاب دستشویی داری و با ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست تعمیر

مشاوره و راهنمائی